Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
Startovací baterie Akuma 65Ah Vortek
12V/60Ah/570A
Rozměr:242x175x v190mm
| Hmotnost | 17 kg |
| Kapacita | 65 Ah |
| Napětí | 12 V |
| Startovací proud | 570A |
| Délka | 242 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 190 mm |
| Kontakty | Plus -Vpravo |
| Póly | DIN (1) |
Kód: Akuma 60Ah Vortek nízká
Značka: Akuma
Kód: Akuma 55Ah Komfort
Značka: Akuma
Kód: Akuma 74Ah Komfort
Značka: Akuma
Kód: Akuma 100Ah Vortek
Značka: Akuma
Kód: Akuma 80Ah Vortek
Značka: Akuma
Kód: Akuma 85Ah Vortek nízká
Značka: Akuma
Kód: Akuma 44Ah komfort-nízká
Značka: Akuma
Kód: Akuma 44Ah komfort
Značka: Akuma
Kód: Akuma 60Ah Komfort
Značka: Akuma
Kód: Akuma 60Ah Komfort levá
Značka: Akuma
Kód: Akuma 55Ah L1 Vortek
Značka: Akuma
Kód: Akuma 71Ah nízká Vortek
Značka: Akuma