Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
| Výrobce: | AL-KO |
|---|---|
| pro celkovou hmotnost přívěsu min.: | 950 kg |
| pro celkovou hmotnost přívěsu max.: | 1600 kg |
| maximální povolené svislé zatížení: | 100 kg |
| montovatelné na oj: | "V" oj |
| spojovací zařízení: | AK 161 |
| montáž: | horní |
| servisní číslo AL-KO (ETI): | 811027 |
| Part ID: | 247661, 1251912 |
| Objednací číslo: | 60001 |
Tato nájezdová brzda je určena pro tzv. horní montáž na oje tvaru "V", t.j. pro montáž, kdy je nájezdová brzda přišroubovaná na oj
shora (pro spodní montáž, kdy je brzda k oji šroubovaná ze spodní strany, je určena brzda s jinak vychýlenou ovládací pákou ruční
brzdy).
Brzda je dodávána kompletní včetně tažné kulové spojky AL-KO AK 161 a pojistného lanka.
Parametry
Specifické reference