Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
| Výrobce: | Fristom |
|---|---|
| provedení lampy: | LED diody |
| provozní napětí: | 12-55V |
| spotřeba (při 12V): | 12 Watt |
| typ vstupu (připojení): | 12/24V autozástrčka |
| délka kabelu: | 3 m |
| homologace: | ECE 65 (TA1) |
| krytí: | IP68 |
| výška: | 78 mm |
| šířka: | 165 mm |
| hloubka: | 165 mm |
| uchycení svítilny: | magnetický držák |
| materiál: | polykarbonát |
| teplotní odolnost min.: | -40 °C |
| teplotní odolnost max.: | 45 °C |
| vyměnitelné sklo: | ne |
| Part ID: | FT-100 MAG M30 |
| Objednací číslo: | 100774 |
FT-100 3S LED MAG je výstražný maják osazený 20 LED diodami. Tento typ je vybaven magnetickou podložkou umožňující snadnou a rychlou montáž např. na střechu vozidla. Magnet je potažen houževnatou gumou, která chrání lak automobilu. K napájení slouží spirálový kabel v délce 3 m (ve stočeném stavu cca 0,6 m) se zástčkou do autozapalovače. Výška pouhých 78 mm snižuje riziko poškození majáku například o nízkou větev.
Technické specifikace:
Parametry
Specifické reference