Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
| Výrobce: | Lucidity |
|---|---|
| zpětná svítilna (couvačka): | ne |
| pracovní svítilna: | ano |
| integrovaná odrazka: | ne |
| provozní napětí: | 12-36V |
| spotřeba (při 12V): | 19 Watt |
| raw světelný tok: | 1440 lm |
| efektivní světelný tok: | 1028 lm |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 0,28 m |
| krytí: | IP69K |
| materiál: | hliník |
| teplotní odolnost min.: | -30 °C |
| teplotní odolnost max.: | 50 °C |
| vypínač na svítilně: | ne |
| vyměnitelné sklo: | ne |
| Part ID: | 3228266203 |
| Objednací číslo: | 22826 |
Parametry
Specifické reference
Kód: 60123
Značka: KNOTT