Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
| Výrobce: | Lucidity |
|---|---|
| pracovní svítilna: | ano |
| vnitřní osvětelní: | ano |
| provedení lampy: | LED diody |
| provozní napětí: | 12-24V |
| raw světelný tok: | 1200 lm |
| efektivní světelný tok: | 2400 lm |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 0,15 m |
| homologace: | ano |
| krytí: | IP67 |
| hmotnost: | 0,42 kg |
| výška: | 75 mm |
| šířka: | 220 mm |
| hloubka: | 40 mm |
| uchycení svítilny: | 2x otvor 4mm |
| rozteč montážních šroubů/otvorů: | 200 mm |
| materiál: | plast |
| vyměnitelné sklo: | ne |
| Part ID: | 3227926204 |
| Objednací číslo: | 22792 |
Svítilna vhodná pro využití v interiéru i exteriéru díky své odolnosti vůči vodě (krytí IP67). 12 kvalitních LED produkuje světlo s efektivním tokem 1200 lm. Svítilna je určena k montáži na svislou plochu. Čočka svítilny je oproti svislému povrchu skloněna o 15°, takže účinně osvětluje prostor. Součástí balení je svítilna, černý kryt a měkká pěnová podložka.
Parametry
Specifické reference
Kód: 100612
Značka: ELTA