Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
| Výrobce: | Lucidity |
|---|---|
| provedení lampy: | LED |
| provozní napětí: | 9-32V |
| spotřeba (při 12V): | 25 Watt |
| raw světelný tok: | 2210 lm |
| efektivní světelný tok: | 1435 lm |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 2,8 m |
| hmotnost: | 401 kg |
| materiál: | hliník |
| krytí: | IP69 |
| homologace: | EMC |
| zpětná svítilna (couvačka): | ne |
| vypínač na svítilně: | ne |
| Part ID: | 3228546101 |
| Objednací číslo: | 22854 |
Parametry
Kód: 300032
Značka: VAPP
Kód: 200602
Značka: Berthold Marx
Kód: 101186
Značka: Prysmian
Kód: 120187
Značka: Lucidity