Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
| délka včetně hlavy: | 78 mm |
|---|---|
| délka bez hlavy: | 70 mm |
| závit: | M12 |
| typ hlavy: | šestihranná |
| velikost klíče: | 19 mm |
| pevnostní třída: | 8.8 |
| materiál: | ocel, pozink |
| Part ID: | 01200.120.070 |
| Objednací číslo: | 150052 |
Parametry
Specifické reference
Kód: 601701
Značka: AL-KO