Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
| Výrobce: | WAS |
|---|---|
| pracovní svítilna: | ano |
| provedení lampy: | LED |
| provozní napětí: | 12-70V |
| spotřeba (při 12V): | 36 Watt |
| raw světelný tok: | 3000 lm |
| efektivní světelný tok: | 2741 lm |
| typ vstupu (připojení): | konektor |
| délka kabelu: | 2,5 m |
| typ konektoru: | SuperSeal 2 piny |
| homologace: | E20 |
| krytí: | IP66/IP68 |
| výška: | 153 mm |
| šířka: | 101 mm |
| hloubka: | 75 mm |
| uchycení svítilny: | kovový držák se šroubkem (součást balení) |
| materiál: | hliník |
| vyměnitelné sklo: | ne |
| Part ID: | 1205/I |
| Objednací číslo: | 101368 |
Parametry
Specifické reference