Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
| Výrobce: | Lucidity |
|---|---|
| pracovní svítilna: | ano |
| provedení lampy: | LED diody |
| provozní napětí: | 12-36V |
| spotřeba (při 12V): | 19,3 Watt |
| raw světelný tok: | 2160 lm |
| efektivní světelný tok: | 1490 lm |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 0,3 m |
| homologace: | EMC R10 |
| krytí: | IP69K |
| hmotnost: | 0,340 kg |
| materiál: | hliník |
| teplotní odolnost min.: | -30 °C |
| teplotní odolnost max.: | 50 °C |
| vypínač na svítilně: | ne |
| vyměnitelné sklo: | ne |
| Part ID: | 3228446202 |
| Objednací číslo: | 22844 |
Parametry
Specifické reference
Kód: 101812
Značka: Fristom
Kód: 228190
Značka: Lucidity
Kód: 101811
Značka: Fristom
Kód: 22809
Značka: Lucidity