Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
Kompaktní couvací svítilna, která svým výkonem spadá i do kategorie pracovních svítilen, ale nechybí ji homologace pro couvací svítilny.
| Výrobce: | Lucidity |
|---|---|
| zpětná svítilna (couvačka): | ano |
| pracovní svítilna: | ano |
| provedení lampy: | LED |
| provozní napětí: | 12-36V |
| spotřeba (při 12V): | 18 Watt |
| raw světelný tok: | 1440 lm |
| efektivní světelný tok: | 1036 lm |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 0,28 m |
| homologace: | ECE R23, EMC R10 |
| krytí: | IP69K |
| výška: | 124 mm |
| šířka: | 104,9 mm |
| hloubka: | 54,2 mm |
| uchycení svítilny: | kovový držák se šroubkem (součást balení) |
| materiál: | hliník |
| teplotní odolnost min.: | -30 °C |
| teplotní odolnost max.: | 50 °C |
| vyměnitelné sklo: | ne |
| Part ID: | 3228096212 |
| Objednací číslo: | 22809 |
Parametry
Specifické reference
Kód: 101812
Značka: Fristom
Kód: 22844
Značka: Lucidity
Kód: 101811
Značka: Fristom