Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
| Výrobce: | Fristom |
|---|---|
| provedení lampy: | LED diody |
| provozní napětí: | 12-55V |
| spotřeba (při 12V): | 12 Watt |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 1,5 m |
| homologace: | ECE 65 (TA1) |
| krytí: | IP68 |
| hmotnost: | 0,7 kg |
| výška: | 78 mm |
| šířka: | 165 mm |
| hloubka: | 165 mm |
| materiál: | polykarbonát |
| teplotní odolnost min.: | -40 °C |
| teplotní odolnost max.: | 45 °C |
| vyměnitelné sklo: | ne |
| Part ID: | FT-100 3S |
| Objednací číslo: | 100773 |
FT-100 3S LED MAG je výstražný maják osazený 20 LED diodami. Tento typ je určen pro montáž napevno pomocí tří šroubů. K napájení slouží kabel v délce 1,5 m. Výška pouhých 78 mm snižuje riziko poškození majáku například o nízkou větev.
Technické specifikace:
Parametry
Specifické reference