Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
| Výrobce: | WAS |
|---|---|
| provedení lampy: | LED diody |
| provozní napětí: | 10-32V |
| spotřeba (při 12V): | 14 Watt |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 3 m |
| homologace: | ECE R65 TA1 E20 001417 a ECE EMC E20 10R-04 4003 |
| krytí: | IP66/IP68 |
| hmotnost: | 1,14 kg |
| výška: | 99 mm |
| šířka: | 162 mm |
| hloubka: | 162 mm |
| materiál: | polykarbonát |
| teplotní odolnost min.: | -40 °C |
| teplotní odolnost max.: | 65 °C |
| vyměnitelné sklo: | ne |
| Part ID: | 852.4 |
| Objednací číslo: | 100779 |
Oranžový LED diodový maják, s pevnou montáží pomocí tří šroubů, napájený 3 m rovným kabelem. Maják neobsahuje žádné pohyblivé díly, což zajišťuje jeho vysokou spolehlivost a odolnost proti vibracím a otřesům. Elektronické řízení záblesků umožňuje imitaci starých rotačních majáků i další režimy blikání.
Režimy majáku:
| Rotující maják | simulace 125 otáček za minutu |
| Jednoduchý záblesk | 132 záblesků/ za minutu |
| Jednoduchý záblesk rychlý | 228 záblesků za minutu |
| Dvojitý záblesk | 141 záblesků za minutu |
| Dvojitý záblesk rychlý | 182 záblesků za minutu |
| Trojitý záblesk | 133 záblesků za minutu |
| Trojitý záblesk rychlý | 174 záblesků za minutu |
Parametry
Specifické reference