Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
Univerzální přenosná nabíječka akumulátorů 6V nebo 12V, napájení 230V, určeno pro akumulátory o kapacitě 4 - 120 Ah.
Univerzální přenosná nabíječka akumulátorů 6 nebo 12V, napájení 230V, určeno pro akumulátory o kapacitě 4 - 120 Ah. Nabíječka automaticky rozpozná, je-li připojen 6V nebo 12V akumulátor.
Jakmile je akumulátor nabit, nabíjení se přeruší a nabíječka se přepne do udržovacího režimu, kdy mikroprocesor řídí pulzní nabíjení tak, aby udržoval akumulátor v nabitém stavu.
Stabilní nabíjecí proud 1000 mA a kompaktní velikost umožňuje ideální využití doma, na cestě i v garáži. Nabíjí všechny typy 6/12V olověných (Pb) akumulátorů - bezúdržbové GEL (gelové), AGM, MF, VRLA, údržbové PbWet a PbCa. Pulzní dobíjení prodlužuje životnost baterie a udržuje ji v lepší kondici.
| technická data: | |
|---|---|
| Napájení | 230 V ~ 50Hz |
| Příkon | max 19 W |
| Nabíjecí proud | režim 12V: 1000 mA eff. |
| Nabíjecí proud | režim 6V: 550 mA eff. |
| Typ nabíjení | automatické, pulzní |
| Typy baterií | olověné (Pb) akumulátory bez údržbové GEL (gelové), AGM, MF,VRLA, údržbové PbWet a PbCa |
| Pro kapacitu baterií | 6/12V 4 - 120 Ah |
| Krytí | IP65 |
| Provozní teplota | - 15 °C ~ + 45 °C |
| Délka napájecího kabelu | 140 cm |
Hmotnost: 0,498 kg
Parametry
Specifické reference
Kód: 07146
Značka: COMPASS
Kód: 07168
Značka: COMPASS
Kód: 07148
Značka: COMPASS
Kód: 07136
Značka: COMPASS
Kód: 07156
Značka: COMPASS
Kód: 07154
Značka: COMPASS
Kód: 07138
Značka: COMPASS