Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
Nabíječka akumulátorů 6V/12V 10A s napájením 230V a s funkcí přímého startování vozu.
Nabíječka akumulátorů 6/12V 10A s napájením 230V a s funkcí přímého startování vozu.
Funkce STARTER 55 Amp umožňuje nastartovat vozidlo s vybitou baterií tak, jako kdy bylo startováno pomocí startovacích kabelů z jiného vozidla.
Nabíječka akumulátoru umožňuje nabíjet rychle nebo pomalu (velmi šetrně) autobaterie 12V i 6V a je vhodná pro kapacitu baterie až 100 Ah. Je určena k nabíjení olověných akumulátorů.
| technická data: | |
|---|---|
| Pro akumulátory: | 6V/12 V 6 - 100 Ah |
| Jmenovitý vstup: | 230 V~ 50 Hz |
| Příkon: | max 200 W |
| Jmenovitý výstup: | režim 12V/10A: 12 V =; 10 A (eff.) / 5,6 A (aritm.) |
| režim 12V/2A: 12 V =; 3,5 A (eff.) / 2 A (aritm.) | |
| režim 6V/2A: 6 V =; 2,5 A (eff.) / 2 A (aritm.) | |
| režim 55A: 12 V =; 55 A | |
| Typ nabíjení | automatické |
| Pro akumulátory: | olověné (Pb) akumulátory (Lead-acid Battery) |
| Provozní teplota: | -5 °C ~ + 40 °C |
| Délka napájecího kabelu | 180 cm |
Hmotnost: 5,753 kg
Parametry
Specifické reference
Kód: 07148
Značka: COMPASS
Kód: 07154
Značka: COMPASS
Kód: 07146
Značka: COMPASS
Kód: 07138
Značka: COMPASS
Kód: 07136
Značka: COMPASS
Kód: 07142
Značka: COMPASS
Kód: 07168
Značka: COMPASS