Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
| Výrobce: | Fristom |
|---|---|
| určení strany: | levá/pravá |
| zpětná svítilna (couvačka): | ano |
| provedení lampy: | LED |
| provozní napětí: | 12-36V |
| spotřeba (při 12V): | 1,5 Watt |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 0,75 m |
| homologace: | E9 a EMC |
| výška: | 68 mm |
| šířka: | 78 mm |
| hloubka: | 40 mm |
| uchycení svítilny: | 2x šroub M5 |
| rozteč montážních šroubů/otvorů: | 45 mm |
| materiál: | plast |
| teplotní odolnost min.: | -40 °C |
| teplotní odolnost max.: | 55 °C |
| vyměnitelné sklo: | ne |
| Part ID: | FT-041 LED |
| Objednací číslo: | 100489 |
Upozornění: Spotřeba této svítilny je méně než jedna desetina spotřeby běžné couvací svítilny s 21W žárovkou. Některé automobily mohou být vybaveny kontrolními obvody, které nedokáží správně detekovat LED svítilny (očekávají mnohem vyšší spotřebu klasické žárovky) a díky velmi nízké spotřebě LED svítilny pak hlásí poruchu žárovky. Tento problém lze ve většině případů řešit přídavnou zátěží, kterou najdete také v naší nabídce.
Při montáži pokud možno nezkracujte přívodní kabel. Při provozu ve vlhkém prostředí věnujte speciální pozornost zatěsnění napojená kabelu na rozvod vozidla. Nekvalitně provedený a zatěsněný spoj může být příčinou vzlínání vlhkosti po kabelu a poškození svítilny.
Parametry
Specifické reference
Kód: 22844
Značka: Lucidity
Kód: 228190
Značka: Lucidity
Kód: 101811
Značka: Fristom
Kód: 22809
Značka: Lucidity