Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
| Výrobce: | WAS |
|---|---|
| pracovní svítilna: | ano |
| provedení lampy: | LED diody |
| provozní napětí: | 12-24V |
| spotřeba (při 12V): | 14,4 Watt |
| raw světelný tok: | 1980 lm |
| efektivní světelný tok: | 1300 lm |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 2,5 m |
| homologace: | E20 10R-03 2820 |
| krytí: | IP66/IP68 |
| hmotnost: | 0,6 kg |
| materiál: | plast |
| vypínač na svítilně: | ne |
| vyměnitelné sklo: | ne |
| Part ID: | 822 BLUE |
| Objednací číslo: | 100132 |
Svítilna pracovní WAS W81 LED diodová, 12-24 V, modré světlo
Parametry
Specifické reference
Kód: 100833
Značka: Fristom
Kód: 100850
Značka: WESEM
Kód: 100849
Značka: WESEM
Kód: 100428
Značka: Fristom
Kód: 100856
Značka: WESEM