Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
| Výrobce: | WESEM |
|---|---|
| pracovní svítilna: | ano |
| provedení lampy: | LED diody |
| provozní napětí: | 12-24V |
| spotřeba (při 12V): | 35 Watt |
| efektivní světelný tok: | 3000 lm |
| typ vstupu (připojení): | konektor |
| délka kabelu: | 0,5 m |
| homologace: | 2004/108/EC |
| krytí: | IP69K |
| hmotnost: | 0,7 kg |
| materiál: | plast |
| vypínač na svítilně: | ne |
| vyměnitelné sklo: | ne |
| Part ID: | W CRV1A.49501 |
| Objednací číslo: | 100851 |
Svítilna pracovní Wesem LED, 176x87 mm , 12-24V, 3000 lm, s kabel 0,5 m
Parametry
Specifické reference
Kód: 100833
Značka: Fristom
Kód: 100849
Značka: WESEM
Kód: 100850
Značka: WESEM
Kód: 100428
Značka: Fristom
Kód: 100856
Značka: WESEM