Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
| Výrobce: | WAS |
|---|---|
| pracovní svítilna: | ano |
| provedení lampy: | kombinace LED + žárovky |
| provozní napětí: | 12-24V |
| spotřeba (při 12V): | 50 Watt |
| raw světelný tok: | 4000 lm |
| efektivní světelný tok: | 3554 lm |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 2,5 m |
| homologace: | E20 |
| krytí: | IP66/IP68 |
| hmotnost: | 1,1 kg |
| materiál: | hliník |
| vypínač na svítilně: | ne |
| Part ID: | 1086/I |
| Objednací číslo: | 100882 |
Univerzální pracovní svítilna WAS W143 LED s 2 pinovým Superseal konektorem je užitečná nejen pro nasvícení pracovní plochy, ale například i pro použití na lodích. Svítilna neemituje elektromagnetické záření, a je vůči němu odolná. Je také odolná proti přepětí, a její malé rozměry výrazně usnadňují její montáž. Díky vysoce efektivním LED diodám je možné nasvítit většinu pracovních ploch při zachování minimální spotřeby energie. Světelný tok lampy je srovnatelný se světly o výkonu 440W. Tělo lampy a její části jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího hliníku odolného vůči extremním teplotám a mechanickému poškození.
Parametry
Specifické reference
Kód: 100428
Značka: Fristom
Kód: 100833
Značka: Fristom
Kód: 100849
Značka: WESEM
Kód: 100850
Značka: WESEM
Kód: 100856
Značka: WESEM