Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
Startovací baterie Euro Power 44Ah
12V/44Ah/390A
Rozměr:207x175x v175mm
Možnost bez příplatku objednat výšku baterie 190mm, stačí napsat do poznámky.
| Hmotnost | 11 kg |
| Kapacita | 44 Ah |
| Napětí | 12 V |
| Startovací proud | 390 A |
| Délka | 207 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 175 mm |
| Kontakty | Plus - Vlevo |
| Póly | DIN (1) |
Parametry
Kód: EuroPower 180Ah
Kód: EuroPower 62Ah
Kód: EuroPower 80Ah
Kód: EuroPower 100Ah
Kód: EuroPower 74Ah
Kód: EuroPower 62Ah
Kód: EuroPower 55Ah
Kód: EuroPower 74Ah
Kód: EuroPower 44Ah
Kód: EuroPower 150Ah