Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
Startovací baterie Euro Power 74Ah
12V/74Ah/680A
Rozměr:278x175x v175mm
| Hmotnost | 17 kg |
| Kapacita | 74 Ah |
| Napětí | 12 V |
| Startovací proud | 680 A |
| Délka | 278 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 175 mm |
| Kontakty | Plus - Vpravo |
| Póly | DIN (1) |
Parametry
Kód: EuroPower 44Ah
Kód: EuroPower 62Ah
Kód: EuroPower 74Ah
Kód: EuroPower 80Ah
Kód: EuroPower 150Ah
Kód: EuroPower 180Ah
Kód: EuroPower 44Ah
Kód: EuroPower 62Ah
Kód: EuroPower 55Ah
Kód: EuroPower 100Ah