Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
Startovací baterie Euro Power 180Ah.
12V/180Ah/950A.
Rozměr513x223x v223mm.
| Hmotnost | 46 kg |
| Kapacita | 180 Ah |
| Napětí | 12 V |
| Startovací proud | 1000 A |
| Délka | 513 mm |
| Šířka | 223 mm |
| Výška | 223 mm |
| Kontakty | Plus - Vlevo |
| Póly | DIN (1) |
Parametry
Kód: EuroPower 62Ah
Kód: EuroPower 44Ah
Kód: EuroPower 74Ah
Kód: EuroPower 100Ah
Kód: EuroPower 62Ah
Kód: EuroPower 55Ah
Kód: EuroPower 150Ah
Kód: EuroPower 44Ah
Kód: EuroPower 80Ah
Kód: EuroPower 74Ah