Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
Startovací baterie Euro Power 100Ah
12V/88Ah/740A
Rozměr353x175x v190mm
| Hmotnost | 22 kg |
| Kapacita | 100 Ah |
| Napětí | 12 V |
| Startovací proud | 760 A |
| Délka | 353 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 190 mm |
| Kontakty | Plus - Vpravo |
| Póly | DIN (1) |
Parametry
Kód: EuroPower 74Ah
Kód: EuroPower 62Ah
Kód: EuroPower 62Ah
Kód: EuroPower 44Ah
Kód: EuroPower 44Ah
Kód: EuroPower 55Ah
Kód: EuroPower 74Ah
Kód: EuroPower 150Ah
Kód: EuroPower 80Ah
Kód: EuroPower 180Ah