Kód: IN.210
Značka: Intrak
|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Kód: IN.210
Značka: Intrak
Kód: IN.110
Značka: Intrak
Startovací baterie Euro Power 55Ah
12V/55Ah/420A
Rozměr:242x175x v175mm
Možnost bez příplatku objednat výšku baterie 190mm, stačí napsat do poznámky.
| Hmotnost | 11 kg |
| Kapacita | 55 Ah |
| Napětí | 12 V |
| Startovací proud | 420 A |
| Délka | 242 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 175 mm |
| Kontakty | Plus - Vpravo |
| Póly | DIN (1) |
Parametry
Kód: EuroPower 74Ah
Kód: EuroPower 180Ah
Kód: EuroPower 62Ah
Kód: EuroPower 74Ah
Kód: EuroPower 80Ah
Kód: EuroPower 100Ah
Kód: EuroPower 44Ah
Kód: EuroPower 150Ah
Kód: EuroPower 44Ah
Kód: EuroPower 62Ah